Pomoc drogowa - RZESZÓW
Wulkan Laweta - RZESZÓW
Holowanie Rzeszów 24h
jQuery Slider


        Awaria na drodze «
        

Co zrobić w razie unieruchomienia samochodu w trasie? Wbrew pozorom w takich sytuacjach zachowanie kierowców często nie jest przemyślane i odpowiedzialne. Zapewne u części kierujących emocje zwiazane z awarią pojazdu przesłaniają racjonalne myślenie i utrudniają szybkie rozwiazanie tego "drogowego" problemu.

Można prawie z całą pewnoscią powiedzieć, że każdy kierowca spotka się z taką okolicznością: jego unieruchomiony samochód stoi na ulicy w mieście, na drodze krajowej, na autostradzie, na wiadukcie, w tunelu. Do tego jeszcze tylko brakuje trudnych warunków atmosferycznych: deszczu, śniegu, niskich temperatur i nocnej pory! 

Może być jeszcze gorzej.. nasze auto było uczestnikiem wypadku lub słuczki: mamy pogięte blachy, urwane koła, wybite szyby, rozbite reflektory. Z takimi przypadkami spotyka się na codzień nasza:

pomoc drogowa WULKAN Rzeszów

Z pełnym zaangazowaniem w dobrych cenach pomagamy naszym klientom 24h na dobę. Całość problemu załadowania auta na lawetę, transportu we wskazane miejsce i rozładowania go, spoczywa na naszych barkach. Na wezwania w Rzeszowie i okolicach dojedziemy w czasie maksymalnie 30 minut. 

Jeśli czekasz na naszą pomoc to sprawdź czy wykonałeś/aś wszystkie czynności zabezpieczające:

  1. sprawdź czy nikt nie jest poszkodowany zdrowotnie - jeśli tak wezwij dodatkowo pomoc medyczną,
  2. ubierz kamizelki odblaskowe i zadbaj by inni je ubrali,
  3. oznacz trójkątem ostrzegawczym miejsce unieruchomienia pojazdu,
  4. jeśli pojazd znajduje się w niebezpiecznym miejscu - opuść je niezwłocznie po oznaczeniu miejsca,
  5. czekaj cierpliwie - laweta juz jedzie!

 Rzeszów - tel.501 648 781

 

Czas dojazdu do wezwania:

Rzeszów - Jasionka 15minut
Rzeszów - Głogów Młp. 20minut
Rzeszów - Sokołów Młp. 20minut
Rzeszów - Pobitno 10minut
Rzeszów - Nowe Miasto 5minut
Rzeszów - Baranówka 10minut
Rzeszów - Krakowska Południe 15minut
Rzeszów - Boguchwała 20minut
Rzeszów - Załęże 10minut

        
        
        

Rodzaje holowanych pojazdów: uszkodzone, powypadkowe, unieruchomione, osobowe, dostawcze, poazdy rolnicze, wózki widłowe, małe maszyny budowlane, motocykle, quady, motorowery i skutery

Typy awarii drogowych: uszkodzenie koła, przebicie opony, awaria alternatora, brak paliwa, usterka immobilisera, urwanie wachacza, stłuczka eliminujaca z jazdy, wypadek drogowy, brak ważnych dokumentów do prowadzenia pojazdów, brak badania technicznego.

Laweta - parametry: długość 7m, szerokość 2,2 m, nośność do 2,2 tony, predkość transportowa do 90km/hWULKAN-serwis opon-pomoc drogowa-automechanika Rzeszów © 2016 darmowe strony internetowe